100 TL Üzeri Bakiye Yüklemelerine %5 Hediye!
Hakkımızda

Günümüz dünyası, internet ortamı üzerinden alışveriş yapmaya ve bilgi satın almaya ihtiyaç duymaktadır. Bilgi çağında yaşadığımız bu yıllarda ihtiyaç duyulan en önemli şey ise, kaliteli bir web sitesi içeriğidir. Gerek blog siteleri gerekse e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz olan makale yazıları, arama motorlarındaki bulunabilirliğinizi arttırmaya ve daha fazla ziyaretçi çekmeye yaramaktadır. Icerikal.com web sitesinde müşterilerimize sunduğumuz temel hizmet, bu makale ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Makale satın almak isteyenler için çözüm odaklı ve alanlarında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 

2019 yılından bu yana aktif olarak makale ve tanıtım yazısı ihtiyacınızı karşılayan web sitemiz, müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda uzman kadrosuyla 24 saat içerisinde yazıları hazırlar ve  teslim eder. Bu sayede hangi alanda bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız sadece 1 gün içerisinde tarafımızca hazırlanarak size teslim edilir. Aynı zamanda web sitemiz üzerinde hazır olarak satışa sunulan yazılardan da faydalanabilirsiniz. Yazıların özetlerini okuyarak isteğinize uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sepetinize ekleyerek satın aldığınız yazılar çok kısa bir süre içerisinde teslim edilir.

 

100 kelime birim fiyat üzerinden değerlendirdiğimiz hizmetimiz, normal yazılar için 2.50 Türk lirası iken uzman yazılar için 3.50 Türk lirasıdır. Aynı zamanda kurumsal olsun ya da olmasın, tüm firmaların ve sitelerin tanıtım yazılarını da tüm bilgileri içerecek şekilde büyük bir titizlikle hazırlamaktayız. Makale yazdırmak isteyenler için verdiğimiz uygun fiyatlı hizmetimizin yanı sıra güler yüzlü müşteri ilişkilerimiz de pastanın üzerindeki çilek kadar tatlıdır.

 

Siz içerik siparişinizi verdiğiniz an, uzman yazar ekibimizden o an hangi yazar müsaitse gerekli bilgiler yazara aktarılır ve sipariş hazırlanmaya başlanır. Bu nedenle yazılarınızla sadece tek bir yazar özel olarak ilgilenir. Daha sonrasında hazırlanan yazı, her bir yazar tarafından titizlikle kontrol edilir ve bu sayede varsa eksik, hatalı ya da gereksiz kısımlar düzeltilir. Yazılarınız, beğeninize sunulmadan önce defalarca kontrol edilir ve gerekli revizeler yapılır. Böylece geniş ve uzman kadronun elinden geçen kaliteli içerik, siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde teslim edilir. Teslim edilen yazılarda beğenmediğiniz ya da değiştirilmesini istediğiniz kısımlar olursa revize hakkınız bulunmaktadır.

 

Misyonumuz

 

Her geçen gün artan web sitelerinin en büyük eksiği, kaliteli içeriklerdir. Bu nedenle birçok web sitesi, istediği kitlelere ulaşamamaktadır. Ancak başarılı bir SEO çalışmasından geçmiş yazılar, web siteleri için adeta ilaç gibi gelir. Böylece hem arama motorlarına hem de okuyuculara hitap eden içerikler, web sitelerine gereken popülariteyi sağlamaktadır. 2019 yılından bu yana verdiğimiz hizmet, yalnızca içerik üretmek değildir. Aynı zamanda ihtiyaç duyulan konular hakkında en doğru ve en ayrıntılı bilgiyi okuyuculara sunmaktır. Bu sayede bilgi kirliliğinin ve karmaşanın önüne geçmek, temel misyonlarımızdan birisidir.

 

Okuyucuların doğru ve kaliteli bilgilere ulaşmasının yanı sıra müşterilerimize de çözüm odaklı yöntemlerle yaklaşmaktayız. Özellikle de editörlük hizmetlerimiz esnasında verdiğimiz bilgiler sayesinde, müşterilerimizi iyi blog yönetimi konusunda da bilgilendirmekteyiz.

 

Vizyonumuz

 

Uygun fiyatlarla içerik satın alabileceğiniz Icerikal.com web sitesi, müşterilerine kolay ödeme imkanıyla alanında en iyi içerikleri sunmayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda uzman ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz yazıları büyük bir gayret ve araştırma sonucu uzman dokunuşlarla hazırlamaktadır.

 

Özgün içerik demek, internet ortamına eklenen yepyeni bir içerik demektir. Ancak her özgün içerik, doğruluğu onaylanmış içerik değildir. Bu nedenle içerik hizmeti verirken özgünlüğün yanı sıra doğruluğa da önem veriyoruz. Yanlış bilgilerden oluşturulan özgün bir içerik, hem okuyucuya hem de arama motorlarına hitap edebilir ancak yanıltıcı olur. Bizim perspektifimizde bu durum oldukça kıymetlidir. Bu nedenle yazar kadromuzu alanında uzman kişilerce oluşturduk. İhtiyaç duyduğunuz web sitesi içeriğini yazar detaylı olarak araştırır ve en doğru bilgilerle sunar. Böylece sitenize eklediğiniz içeriklere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


BAYAR MEDYA - Bilal Bayar
Asım Gündüz Vergi Dairesi

Vergi No: 1510546108