100 TL Üzeri Bakiye Yüklemelerine %5 Hediye!
Üyelik Sözleşmesi

www.icerikal.com adresine üye olan kullanıcılar aşağıdaki sözleşme maddelerini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılmaktadır.

Madde 1 - Taraflar

icerikal.com’a üye olan her kişi Hizmet Sözleşmesinin maddelerinin tamamını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. İşbu hizmet sözleşmesi icerikal.com üzerine müşterinin kayıt olma anında, elektronik ortamda, icerikal.com ile müşteri arasında düzenlenmiştir.

Madde 2 - Sözleşme Konusu

İşbu Hizmet Sözleşmesi icerikal.com internet sitesine üye olan ve dijital içeriklerden faydalanan müşterilerin hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

Madde 3 - Müşteri Yükümlülükleri

Madde 3.1 - Müşteri sipariş oluşturulurken icerikal.com ilgili sayfasında istenen tüm bilgileri eksiksiz şekilde dolduracağını kabul ve beyan eder. Eksik verilen bilgilerden dolayı doğabilecek kusurlu üründen icerikal.com sorumlu tutulamaz.

Madde 3.2 - Müşteri hazırlanan siparişi beğenmediği takdirde 1 defa tekrar yazdırma hakkına sahiptir. Aksi halde sipariş iptal edilir ve icerikal.com sorumlu tutulamaz.

Madde 3.3 - Müşteri dijital ortamda icerikal.com hakkında karalayıcı, aşağılayıcı, müstehcen, kötüleyici, uygunsuz, ahlak dışı, alan adı prestijini doğrudan ya da dolaylı olarak olumsuz etkileyecek hiçbir yazı, belge ve materyal paylaşmayacağını peşinen kabul ve beyan eder. Aksi takdirde icerikal.com hakkını yasal yollar ile arama hakkına sahiptir ve doğabilecek tüm zararların, müşteri tarafından ödemek ile yükümlü tutulacağını kabul ve beyan eder.

Madde 3.4 - Müşteri site üzerinden oluşturacağı siparişlerde icerikal.com üzerinden istenen bilgileri tam ve eksiksiz olarak doldurmak ile yükümlüdür.

Madde 3.5 - Müşteri oluşturduğu sipariş tutarını iş başında tamamını ödemekle yükümlüdür. Eğer ki oluşturulan sipariş tutarı ödenmez ise sipariş geçersiz sayılacağını kabul ve beyan eder.

Madde 3.6 - Müşteri oluşturduğu ve ödemesini tamamladığı sipariş için iptal talebinde bulunamaz. Dijital ortamda yer alan verilerin fikri mülkiyete sahip olmasından dolayı müşteri cayma haklarından tamamen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

Madde 3.7 - Müşteri icerikal.com çalışma prensibine olumsuz etki eden zararlı yazılımlar kullandığı takdirde, sistemden süresiz şekilde uzaklaştırılacağını ve tüm haklarından feragat ettiğini kabul eder.

Madde 3.8 - Müşteri satın alacağı hazır makaleler ile ilgili iade ve değişim hakkı olmadığını kabul ve beyan eder.

Madde 3.9 - Müşteri icerikal.com tarafından sunulan editör paketlerinden birini satın alması durumunda istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak iletmek ile yükümlüdür.

Madde 3.10 - Müşteri icerikal.com üzerinden satın aldığı editör paketinin süresi dolmadan iade ve paket değişikliği yapılmayacağını kabul ve beyan eder.

Madde 3.11 - Müşteri icerikal.com adresine üye olur iken doğru e-posta ve telefon numarası gireceğini kabul ve beyan eder.

Madde 3.12 - Müşteri icerikal.com adresine üye olur iken kullanılan e-posta ve telefon numarasına sipariş bilgilendirmelerini ve reklam tanıtımlarını almak istediğini kabul ve beyan eder.

Madde 4 - icerikal.com Yükümlülükleri

Madde 4.1 - icerikal.com, müşteri tarafından oluşturulan siparişleri detaylarında belirtildiği şekilde tam ve eksiksiz olarak teslim etmek ile yükümlüdür.

Madde 4.2 - icerikal.com, tüm siparişleri ve hazır makaleleri Microsoft Word belgesi ile teslim etmektedir. Müşteri bilgisayarında bu programın yer almamasından doğan ekstra işler müşteri sorumluluğundadır.

Madde 4.3 - icerikal.com, müşterilere teslim ettiği işlerin beğenilmemesi durumunda 1 defa ücretsiz olarak aynı siparişi hazırlamak ile yükümlüdür.

Madde 4.4 - Müşteri oluşturduğu siparişin ödemesini yapmaması durumunda sipariş geçersiz sayılmaktadır ve icerikal.com bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Madde 4.5 - icerikal.com, tüm makale siparişlerinde 4 farklı bilgilendirme gerçekleştirmektedir. Bunlar Siparişiniz onay bekliyor - Siparişiniz onaylandı - Siparişiniz hazırlanıyor - Siparişiniz tamamlandı şeklindedir. Harici bir bilgilendirme ve rapor sunulmamaktadır.

Madde 4.6 - icerikal.com, müşterinin site kullanımında yaşadığı sorunlara teknik anlamda destek bildirimi, canlı destek hattı, whatsapp hattı ile yardımcı olacaktır. Farklı bir destek alanı bulunmamaktadır.

Madde 4.7 - icerikal.com, site üzerinden müşterinin faydalandığı herhangi bir hizmeti veya siparişi değiştirme, fiyat politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 4.8 - icerikal.com, müşteriye sunduğu herhangi bir teslimatı 7 gün süre ile korumak ile yükümlüdür. Bu süre içerisinde müşterinin siparişi teslim alması gerekmektedir. Siparişin icerikal.com tarafından hazırlanmasının ardından 7 gün süre geçtikten sonra verilerin kaybolması, iptal edilmesi, silinmesi gibi durumlarda icerikal.com sorumluluk kabul etmez.

Madde 4.9 - icerikal.com, içerik fiyatlarını istediği zaman haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 4.10 - icerikal.com, müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde herhangi bir değişiklik, iptal ve iade işlemi yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Madde 4.11 - icerikal.com, müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde gün gün sitelere girilen içeriklerin bağlantıları müşteri panelinden müşteriye iletmek ile yükümlüdür.

Madde 4.12 - icerikal.com, müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde özgün içerikler kullanmak ile yükümlüdür.

Madde 4.13 - icerikal.com, müşteri tarafından satın alınan tüm hazır makaleleri özgün olarak teslim etmek ile yükümlüdür.

Madde 4.14 - icerikal.com, müşteri tarafından satın alınan hazır makalelerde iade yapma ve değişim yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Madde 5 - Sözleşme Süresi ve Geçerliliği

Madde 5.1 - icerikal.com ve müşteri arasında yapılan işbu sözleşme müşteri tarafından elektronik olarak onay/kabul edildiğinde yürürlüğe girmektedir.

Madde 5.2 - Müşteri sözleşmesi geçerliliği müşteri icerikal.com sitesini üyeliği bulunduğu süre boyunca geçerlidir.

Madde 6 - Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

İşbu sözleşmenin geçerliliğinden doğabilecek tek veya iki taraflı uyuşmazlıklarda çözüm olarak tek yetkili mahkeme olacaktır.

0326 606 01 96
info@icerikal.com
İskenderun / HATAY